• Certyfikat ISO 9001 OMNI Hypnosis należące do National Guild of Hypnosis (NGH)
  • Certyfikat Master NLP i Coaching w Polskiej Akademii NLP
  • Czeladnik naturopata tytuł zawodowy i certyfikat ISO9001
  • Dyplomy ze szkoleń ze światowymi mistrzami hipnozy
 
Współzałożyciel Polskiej Akademii Hipnozy, Polskiej Kliniki Hipnoterapii oraz Fundacji .

Jestem zwolennikiem holistycznej wiedzy i podejścia do człowieka (szkoliłem się w zakresie fitoterapii i naturoterapii uzyskując tytuł zawodowy). Następnie swoje główne zainteresowania przeniosłem na sferę mentalną i zrozumiałem jak wielki wpływ ma ona na organizm, dlatego zdecydowałem się najbardziej rozwijać w tym kierunku.

Tematyką związaną z rozwojem i zmianą interesuję się od 25lat. Poznałem różnorodne narzędzia i umiem je stosować w praktyce dopasowując je do konkretnych potrzeb klienta. Zdobyłem kompetencje w zakresie hipnoterapii w jedynej na świecie szkole hipnozy posiadającej certyfikat ISO oraz nauczyłem się coachingu i NLP w Polskiej Akademii NLP rozwiniętej bezpośrednio z ramienia Johna Grindera twórcy NLP, uczestniczyłem w wielu szkoleniach ze światowymi mistrzami hipnozy.

Jestem nastawiony na działanie, upór, konsekwencję i siłę. Pomagam wytyczać cel i motywować by go osiągnąć. Dzięki metodom, które stosuję mój klient staje się bardziej otwarty na świat i na innych, wierzy w siebie i w swój sukces oraz nie poddaje się przeciwnościom. Nie istnieją dla niego problemy tylko przeszkody do pokonania i rozumie, że ma w życiu wolność wyboru.

Pomagam osobom, które wyrażają szczerą, uczciwą i silną chęć do zmiany. Unikam pracy z osobom oczekującym sukcesu bez zaangażowania lub jeśli nie są przekonane do zmiany i oczekują cudownej recepty na zmianę. W swojej pracy kładę nacisk na skuteczność i szybkość zmiany oraz późniejszą samodzielność moich klientów. Zwracam uwagę także na organizm, wspieram praktykę terapeutyczną zastosowaniem ziół i innych naturalnych metod w tym Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Lubię wyzwania i przygodę. Moja przeszłość sportowa w zakresie wspinaczki zaowocowała zdobyciem uprawnień jako instruktor rekreacji ruchowej w tym zakresie. Kilka razy miałem okazję uratować życie moim towarzyszom w górach w bardzo niebezpiecznych sytuacjach.

Z sukcesem wspierałem również osoby uzależnione w wychodzeniu z nałogu zabierając ich w teren ucząc wspinaczki i pokazując inny świat. Z tymi z którymi mam do dziś kontakt wiem, że nigdy nie wrócili do nałogu. Przez te wszystkie sytuacje odkryłem jak wiele radości płynie z pomagania innym.

W życiu ważna jest dla mnie otwartość, odkrywczość, doświadczanie, zabawa , gdyż świat jest pełen możliwości, wierzę, że zawsze można coś zmienić. Nigdy się nie poddaję, mam odwagę i wytrwałość do podejmowania wyzwań, pokonywania przeciwności czerpiąc radość i motywację płynące z działania. Tą energią dzielę się ze światem. Mój klient w każdej sytuacji, nawet tej trudnej może czuć się ze mną bezpiecznie.  Sam przeżyłem trudności takie jak upadek biznesu, wyszedłem z nałogów, zmieniałem zawody i zajęcia, zainteresowania jeżeli nie spełniały one moich potrzeb, wiedząc, że zawsze mam wybór i że należy on tylko do mnie. Różnorodne zajęcia jakie podejmowałem, od prac wysokościowych w młodości i podróży wspinaczkowych, przez sprzedaż, prowadzenie przedsiębiorstwa, firmy, gospodarstwa ekologicznego i pasieki dały mi bogate doświadczenie życiowe wnosząc duży zasób w moją obecną pracę dając mi szersze horyzonty niż tylko ściany mojego gabinetu. To czego uczyłem się w teorii mogłem sprawdzać w praktyce we własnym życiu

Doświadczenie z medytacją, tai-chi, jogą skierowały moją uwagę do wewnątrz i odkryłem, że wszystko czego potrzebujemy mamy w sobie, radość, szczęście odkrywamy wewnątrz i nie znajdziemy ich nigdzie na zewnątrz. Te wszystkie doświadczenia życiowe, różne drogi, które przebyłem ostatecznie pozwoliły mi odkryć to, co jest dla mnie naprawdę ważne, czyli pomoc innym w pełnym i realnym doświadczeniu ich indywidualnej drogi życiowej.

Doświadczyłem jak wspaniałe jest życie człowieka wolnego Sam wiele lat temu wyszedłem z nałogu, znam cierpienie z jakim się wiąże i, dlatego chciałbym pomagać innym stać się wolnym i czerpać radość z życia.

W przeszłości pomagałem również osobom niepełnosprawnym współorganizowałem paraolimpiadę, zabierałem młodzież w skały wraz z Jurajską grupą GOPR. Obecnie udzielam się w fundacji, w której aktywnie działam, dzięki temu mogę dotrzeć do większej grupy osób potrzebujących wsparcia. Gdy nie pracuję znajdziesz mnie w mojej pasiece, wspinającego się gdzieś w skałkach lub na kolejnym szkoleniu by jeszcze lepiej ci służyć.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer